13.11.2014. 11:19
Latvijas basketbola aizsargs Jānis Blūms atalgots ar jaunu līgumu Atēnu klubā "Panathinaikos". Šodien grieķu komanda paziņoja par līguma pagarināšanu līdz šīs sezonas beigām ar iespēju turpināt sadarbību arī nākamajā gadā.

32 gadus vecais Latvijas basketbola saspēles vadītājs Jānis Blūms pievienojās Atēnu komandai pirms šīs sezonas, sākotnēji noslēdzot divu mēnešu līgumu pēc sistēmas 1+1. Pēc pirmā mēneša latviešu aizsargs izpelnījās iespēju turpināt spēlēt "Panathinaikos" arī otro līguma daļu, bet šodien klubs paziņoja, ka rēķinās ar Blūma palīdzību visas sezonas ilgumā.

"Panathinaikos" paziņoja, ka ar Blūmu noslēgts divu gadu līgums (arī 1+1). Latviešu aizsargs paliks Atēnu kluba rīcībā vismaz līdz šīs sezonas beigām, bet vasarā vienošanās var tikt pagarināta arī uz nākamo gadu.

Četrās ULEB Eirolīgas spēlēs Blūms ir pavadījis laukumā vidēji 15 minūtes un 19 sekundes, šajā laikā gūstot 8,5 punktus (3p. – 9/11). Piecās Grieķijas līgas spēlēs latviešu aizsargs ir izcēlies ar 7,6 punktiem, 2,2 atlēkušajām bumbām un 1,2 rezultatīvām piespēlēm.

Izmantotie resursi:PANATHINAIKOS BCTurkish Airlines Euroleague - Welcome to...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
FC Barcelona - Panathinaikos
11.19  24.70  Veic Betsafe likmi!
58% 0% 42%  
  Visas spēlesGinijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties