01.09.2014. 10:31

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Latvijas kadetu valstsvienība sestdien savās mājās notikušā Eiropas čempionāta finālā ar 53:78 piekāpās Francijai, tiekot pie sudraba godalgām.

«Francija spēlēja ļoti atlētiski un fiziski. No malas izskatījās, ka viņi uzreiz vēlējās izslēgt mūsu saspēles vadītāju [Kristeru Zoriku], presingoja viņu, taisīja smagus sodus un tas pretiniekiem izdevās,» cīņu atcerējās Blūms. «Kā izslēdza Zoriku, uzreiz nekas nepadevās arī pārējiem komandas biedriem. Sekoja sasteigti metieni, turklāt pēc šādas ciešas aizsardzības uz noguruma fona ir ļoti grūti iemest.»

Blūms īpaši uzslavēja Francijas izlases līderi Kilianu Tilī, kurš arī tika atzīts par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju. «Viņš finālā aizvadīja iespaidīgu maču un izskatās pēc ļoti liela talanta - viņš uztaisīja spēli gan aizsardzībā, gan uzbrukumā.»

«Tomēr Latvijas puiši ir malači. Kaut nedaudz pietrūka, par otro vietu Eiropā visi varam noņemt cepures. Puiši ir ļoti talantīgi, bet viņiem jāturpina strādāt ar tādu pat attieksmi,» uzsvēra Blūms.

Latvijas U-16 izlase Eiropas čempionāta labāko astotniekā bija iekļuvusi ceturto reizi vēsturē, sekojot 1999., 2001. un 2011.gadam, bet finālam kvalificējās pirmoreiz.

Tāpat šī bija tikai otrā reize vēsturē, kad kāda no Latvijas izlasēm cīnījās Eiropas čempionāta finālā. 2013.gadā Latvijas U-20 izlase aizspēlējās līdz kontinenta U-20 meistarsacīkšu finālam, kurā ar 60:67 piekāpās Itālijas vienaudžiem."Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties