18.02.2013. 00:51
Ar 11 punktiem VTB Vienotās basketbola līgas (VBL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izcēlās latvietis Jānis Blūms, tomēr viņa pārstāvētā Viļņas «Lietuvos Rytas» ar 78:86 (17:26, 22:10, 14:23, 15:27) piekāpās Zgoželecas «PGE Turow» no Polijas.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Blūms nospēlēja 18 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā realizēja divus no septiņiem tālmetieniem, kā arī piecus no sešiem soda metieniem. Tāpat latvietis trim atlēkušajām bumbām un diviem noteikumu pārkāpumiem, kas deva septiņus efektivitātes koeficienta punktus.

Turnīra A apakšgrupā «Lietuvos Rytas» ar astoņām uzvarām 15 spēlēs ieņem sesto vietu, bet tai vairs nav reālas izredzes pakāpties augstāk par piekto pozīciju.

Jau vēstīts, ka VTB Vienotās līgas regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 18 spēlēm. Pēc apakšgrupu sacensībām pa sešām labākajām komandām no katras apakšgrupas kvalificēsies izslēgšanas cīņām. Pirmo divu vietu ieguvēji automātiski iekļūs ceturtdaļfinālā, bet 3. līdz 6. vietu ieņēmušās komandas aizvadīs astotdaļfinālu.

Astotdaļfinālā sērijas ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls - līdz trijām uzvarām.