03.04.2017. 01:58

Otro neveiksmi pēdējās trīs spēlēs Amerikas Hokeja līgā cieta Austrumu konferences līdere Vilksas-Bāras/Skrentonas "Penguins", kas ar 2:3 pēcspēles metienos atzina konferences desmitās vietas īpašnieces Jutikas "Comets" pārākumu. Mājinieki pēdējā pamatlaika minūtē izmantoja skaitlisko pārsvaru un otro reizi atspēlējās, taču izniekoja savas iespējas pagarinājumā.

22 gadus vecais Bļugers spēlēja laukuma saimnieku vadošajā uzbrucēju trijniekā, tomēr neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un dueli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Aizvadītajās 48 sezonas spēlēs latviešu uzbrucējs izcēlies ar sešiem precīziem metieniem un 20 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

ECHL lielisku sniegumu turpina demonstrēt Rihards Bukarts, kurš ar rezultatīvu piespēli piedalījās Mančestras "Monarchs" 4:2 uzvarā pār "Jackals". Bukarts piecas reizes apdraudēja sāncenšu vārtu drošību (labākais rādītājs komandā), nopelnīja divas soda minūtes un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderību. Rihards ar rezultatīvu sniegumu izcēlies sešos no pēdējiem septiņiem mačiem, bet 34 spēlēs viņa kontā ir 30 (15+15) punkti.

Savienoto Valstu līgā (USHL) Matīss Kivlenieks atvairīja 12 no 13 metieniem, palīdzot "Sioux City Musketeers" mājās pārspēt "Storm" (4:1). Tikmēr Medisonas "Capitols" bez Vernera Egles palīdzības nespēja izbraukumā gūt vārtus pret "Gamblers", kam zaudēja ar 0:3.

Izmantotie resursi:TheAHL.com | The American Hockey League | The...Home Page - The ECHL - Premier 'AA'...USHL

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana