18.01.2018. 08:45

"Penguins" savā laukumā uzņēma "Phantoms" un četrarpus tūkstošiem sanākušo līdzjutēju sagādāja īstus hokeja svētkus, gūstot četrreiz vairāk vārtus nekā viesi. Otrajā trešdaļā mājinieki guva trīs vārtus, un trešos trīsarpus minūtes pirms trešdaļas beigām iemeta tieši Bļugers.

Visā mačā Teodors pa vārtiem meta piecas reizes (dalīts lielākais rādītājs komandā) un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu (+1). Tie bija Bļugera 12. vārti un 23. rezultativitātes punkts šajā AHL sezonā.

Citā spēlē Rūdolfs Balcers sāka spēli pirmajā maiņā un izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet Sanhosē "Barracuda" mājās ar 0:2 piekāpās Stoktonas "Heat".

Uzvaru izcīnīja vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš atvairīja 35 no 38 metieniem un palīdzēja Klīvlendas "Monsters" ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā apspēlēt Rokfordas "IceHogs". Bullīšos 21 gadu vecais Kivlenieks nosargāja trīs no četriem pretinieku izgājieniem. Savā AHL debijas sezonā Matīss izcīnījis sešas uzvaras un piedzīvojis 13 zaudējumus, divus no tiem pagarinājumos.

Ne tik labi veicās Kristeram Gudļevskim, kurš atvairīja 16 no 20 pretinieku metieniem, taču nespēja glābt Bridžportas "Sound Tigers" no zaudējuma Šarlotē pret vietējo "Checkers" - 3:4. 25 gadus vecais Gudļevskis piedzīvoja 12. zaudējumu 16 aizvadītajos mačos šajā sezonā.

Rietumu līgā (WHL) zaudējumu piedzīvoja Medisinhetas "Tigers", mājās ar 3:4 atzīstot "Ice" pārākumu. Kristiāns Rubīns zaudētāju sastāvā veica trīs metienus pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības rādītāju (-2).