30.10.2015. 23:23
Šodien tika paziņots Latvijas futbola izlases kandidātu saraksts 13.novembra pārbaudes spēlei ar Ziemeļīriju. Pēc ilgāka pārtraukuma izlases kandidātu vidū atgriezies Artjoms Rudņevs.

Artjoms Rudņevs pēdējo reizi Latvijas izlasē bija izsaukts un spēlēja "Euro2016" atlases cikla spēlē viesos pret Nīderlandi - 2014.gada 16.novembrī mūsējie zaudēja ar 0:6, bet Rudņevs toreiz uznāca uz maiņu 70.minūtē, kad rezultāts bija 0:3.

Pēc gandrīz gada pārtraukuma Rudņevs atgriezies izlasē. Protams, nav garantēts, ka Artjoms tiks laists laukumā 13.novembrī pret Ziemeļīriju, taču Mariana Pahara sacītais liecina, ka visdrīzāk tas notiks ("Mēs viņu izsaucām, lai paskatītos, kādā formā viņš pašlaik atrodas.") un citādi jau nebūtu jēgas spēlētāju raustīt.

Ar "Twitter" konta @LV_futbols palīdzību jautāju, kāda ir cilvēku attieksme/reakcija uz šo atgriešanos. Lielākoties atbildes bija pozitīvas, kaut arī neiztika arī bez kritiskām piezīmēm.

Zemāk varat aplūkot cilvēku atbildes, bet šī materiāla aptaujā ar balsojuma palīdzību viedokli var izteikt arī tie, kas ar Tviteri "nedraudzējas".

Rasnais ‏@pudzinshpozitīvi!

Maris Laudams ‏@MarisLaudamsviņš joprojām ir Latvijas spēlētājs. Izlases pārbaudes spēlēs ir jādod viņam iespēja. Ar nosacījumu, ka viņš grib pārstāvēt LV

Rihards Putnins ‏@RihardsPutninsPareizi darīts un jādod uzspēlēt ne tikai Rudņevam!

Reinis ‏@bigacisNav ne vainas. Pārbaudes spēles taču ir domātas, lai iemēģinātu kaut ko jaunu vai ko mazliet aizmirstu.

AndrisD ‏@zelta_sietinsja pats vēlās un ir gatavs pārstāvēt dzimteni , tad kāpēc nē?

Dmitrijs Hohlovs ‏@DHohlovspareizs solis. Skaidrs, ka spēlētājam ļoti grūts periods dzīvē un karjerā. Vajadzēja viņu atbalstīt. Izsaukšana uz izlases draudzības spēli - labākais veids to izdarīt!

Ints ‏@vitaamiinspašam jāsaprot, ka izlase viņam šobrīd ir nepieciešama, lai iegūtu spēļu praksi. Pēdējos divus gadus tā glābusi Gorkšu.

Sporta Eksperts ‏@bimbambolsViennozīmīgi šo spēlētāju nevēlos redzēt izlasē. Viņš par sevi visu ir pateicis. izlasē jāspēlē cilvēkiem ar identitāti, ar cieņu pret valsti un tās valodu. Palasot komentārus, spēju tikai apbrīnot, cik latvietis ir lunkans. Tāpēc arī nav nekādu sasniegumu nekur.

Reinis Legzdiņš ‏@reikonsTikai un vienīgi pozitīva. Ziemā viņam jāmaina klubs un divas veiksmīgas spēles izlasē to darbu atvieglotu.

gix222 ‏@gix222es domāju, ka nav atbilstošā forma, priekša ir vismaz 4 labāki sobrīd, nebūtu lietderīgi pat parbaudīt!

Artūrs Zomerovskis ‏@Zomers7Pilnīgi noteikt vajadzētu,tāds kalibrs mums vnk cits nav.Un ja jau sākam arī vairāk uzbrukt pie Pahara,tad noslēdzējs ir vajadzīgs

Aigars Liepa ‏@AigarsXKā jūs domājat, viņš brauktu uz izlasi, ja būtu šogad Bundeslīgā guvis 10 vārtus? Pajautājiet viņam. Izlase nav karjeras ielāps

futbola fans ‏@h_sideTrenera izvēle, no viņa arī prasīsim rezultātus!

Jānis Drazdovskis ‏@jdrazdovskisSlikti, jo pašlaik ir pietiekoši labi uzbrucēji un diez vai pats Rudņevs tā raujas uz izlasi. Varēja iet īre citur, lai spēlētu

Maksims Soļankins ‏@LLBDuptikai par, lielaka dala negaciju par Rudnevu ir pilnigi aplamas izejot no ta ko zinu un kam ticu. Jadod iespeja!

Mārtiņš Svilāns ‏@Marcheloo_91Attieksme ir tādi pati,kā pret jebkuru citu izsaukto spēlētāju uz izlasi.Lai cīnās par vietu izlasē un pierāda savu lietderību.