15.12.2015. 23:05
Šovakar FIBA Eiropas kausa turnīrā zaudējumus piedzīvojušas Latvijas basketbolistu pārstāvētās komandas. Lauris Blaus un ''Pieno Zvaigzdes'' piekāpās ''Le Havre'' (82:91), bet Dāvja Lejasmiera ''Kings'' neradās iespējas pacīnīties par uzvaru viesos pret ''Fraport Skyliners'' -

Lauris Blaus un Lietuvas komanda ''Pieno Zvaigzdes'' labāko 32 komandu kārtu aizvadīs S grupā, kur pretiniekos Francijas komanda ''Le Havre'', Zagrebas ''Cibona'' no Horvātija un Rumānijas komanda ''Energia Targu Jiu''. Pret francūžiem ''Pieno Zvaigzdes'' aizvadīja cienīgu pirmo puslaiku (43:46), taču, spēlējot viesos, otrajā puslaikā atzina pretinieku pārākumu - 82:91.

Lauris laukumā pavadīja 16:10 minūtes un šajā itin īsajā laikā kļuva par vienu no labākajiem spēlētājiem savā komandā. Latvieša kontā 13 punkti (soda metieni - 2/3, divpunktnieki - 4/5, tālmetieni - 1/1), piecas atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens, trīs kļūdas, divas personīgās piezīmēs un +/- rādītājs plus divi.

T grupā spēlē Dāvja Lejasmeiera Sodertāles ''Kings'', kurai pretiniekos turnīra otrajā kārtā būs viena no favorītēm turku komanda ''Royal Hali Gaziantep'', Polijas vienība ''Rosa Radom'' un Vācijas komanda ''Fraport Skyliners''. Šovakar pret vāciešiem Lejasmieram un ''Kings'' cerību uz uzvaru nebija un galarezultātā piedzīvots zaudējums ar 64:95.

Lejasmeiers 27:23 minūtes ar 15 punktiem (divpunktnieki - 3/6, tālmetieni - 3/6) kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju komandā. Dāvja kontā arī divas rezultatīvas piespēles un viena personīgā piezīme. Ar latvieti laukumā Zviedrijas klubam rezultātā mīnus 20.

Izmantotie resursi:FIBA Europe

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048