26.05.2015. 07:25
Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas piektajā spēlē pagājušajā naktī Anaheimas "Ducks" hokejisti savā laukumā ar 5:4 papildlaikā uzvarēja Čikāgas "Blackhawks", sērijā izvirzoties vadībā ar 3-2.

"Ducks" komanda jau pirmajā trešdaļā ieguva trīs vārtu pārsvaru, bet trešā 15. minūtē panāca 4:2. Tomēr Džonatanam Teivsam bija nepieciešamas tikai 72 sekundes, lai pēdējās divās minūtēs panāktu neizšķirtu. Neskatoties uz vareno atspēlēšanos, čikāgiešiem mačs uz bēdīgas nots beidzās jau papildlaika 45. sekundē, kad uzvaras vārtus laukuma saimnieku labā guva Mets Beleskijs.

Informācija tiek papildināta...

Anaheimas "Ducks" - Čikāgas "Blackhawks" 5:4 (3:0, 0:2, 1:2, 1:0)Vārti: 5:10 Faulers (Tompsons, Kogliāno) 1:0, 5:42 Keslers (Silverbergs, Bošemēns) 2:0, 14:37 Vatanens (Geclafs) 3:0, 21:11 Teravainens (Vermets, Šārps) 3:1, 39:25 Sībruks (Teravainens, Šārps) 3:2, 54:45 Merūns (Vatanens, Geclafs) 4:2, 58:10 Teivss (Hosa, Kīts) 4:3, 59:22 Teivss (Šovs, Sībruks) 4:4, 60:45 Beleskijs (Keslers, Silverbergs) 5:4.Soda minūtes: 4:4Metieni: 28:28Vārtsargi: Frederiks Andersens - Korijs Krofords

Izmantotie resursi:nhl.com