31.05.2015. 10:30
Čikāgas «Blackhawks» hokejisti sestdien viesos ar 5:3 uzvarēja Anaheimas «Ducks» un iekļuva Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālā.

Čikāgas komanda izcīnīja Rietumu konferences čempionu titulu, jo sērijā līdz četrām uzvarām svinēja panākumu ar 4-3. Stenlija kausa finālā «Blackhawks» spēlēs pēc gada pārtraukuma, jo 2013. gadā izcīnīja kausu.

Izšķirošajā septītajā mačā viesi līdz otrā perioda vidum spēja panākt 4:0 savā labā. Divus vārtus guva Džonatans Teivzs, bet pa reizei precīzi bija Brendons Sāds un Marians Hosa. Pēc tam «Ducks» divas ripas atspēlēja, tomēr trešā perioda beigās Čikāga guva piektos vārtus, kad precīzi meta Brents Sībrūks, un pretinieki viņus vairs nenoķēra.

Anaheimas komandas labā vārtus guva Raiens Keslers, Korijs Perijs un Mets Beleskijs.

Stenlija kausa finālā Čikāgas «Blackhawks» tiksies ar Tampabejas «Lightning», kas Austrumu konferences finālā ar 4:3 uzvarēja Ņujorkas «Rangers».

«Blackhawks» Stenlija kausa finālā spēlēs 13. reizi kluba vēsturē, cenšoties kausu izcīnīt sesto reizi, bet Tampabejas «Lightning» komanda finālā ir otro reizi, cenšoties atkārtot 2004. gada panākumu, kad Stenlija kausu ieguva savā īpašumā.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa