15.02.2015. 22:46
Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā šodien Čikāgas "Blackhawks" savā laukumā ar 2:1 pēcspēles metienos uzvarēja Pitsburgas "Penguins".

Otrā perioda sākumā Niklass Hjalmarsons izvirzīja vadībā Čikāgas komandu, bet trešās trešdaļas ievadā Niks Spalings panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos savu iespēju neizmantoja aizsargs Kristofers Letangs, un "Penguins" piedzīvoja zaudējumu. Korijs Krofords "Blackhawks" vārtos atvairīja 36 metienus, tikmēr Marks Andrē Flerī Pitsburgas komandā tika galā ar 31 ripu.

Ar 73 punktiem 56 spēlēs "Penguins" ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, no pirmajā vietā esošā Monreālas "Canadiens" atpaliekot par trim punktiem. Čikāgas "Blackhawks" ir 74 punkti 57 spēlēs un ceturtā vieta Rietumu konferencē.

Čikāga mājas spēļu sēriju turpinās ar mačiem pret Detroitas "Red Wings", Kolorādo "Avalanche", Bostonas "Bruins" un Floridas "Panthers". "Penguins" tikmēr noslēdza divu izbraukuma spēļu sēriju, bet nākamajās spēlēs savā laukumā tiksies ar Vašingtonas "Capitals" un Kolumbusas "Blue Jackets".

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa