16.12.2015. 19:14

, LSM.LV - Sports

Ventspils komandā Kristaps Janičenoks guva 13 punktus, bet Kvameina Mičela rēķinā bija 12 punkti. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Čeisons Rendls.

Pēc spēkos līdzvērtīgas pirmās ceturtdaļas viena punkta pārsvars bija BK "Ventspils" (16:15), taču puslaika turpinājumā izpaudās laukuma saimnieku pārākums. "ČEZ Nymburk" trešo ceturtdaļu sāka jau ar 17 punktu vadību (47:30), un cīņas turpinājumā vairs neļāva pretiniekiem būtiski pietuvoties.

Nākamās spēles grupā ventspilnieki aizvadīs nākamgad un sāks ar trim mačiem mājās. BK "Ventspils" pretinieki 5. janvārī būs Beļģijas ''Antwerp Giants'', 13. janvārī - Sofijas ''Lukoil Academic'' no Bulgārijas, bet  19. janvārī atkal jātiekas ar ''ČEZ Nymburk''. Grupas noslēgumā BK ''Ventspils'' atliks vēl divas spēles viesos pret ''Antwerp Giants'' un "Lukoil Academic''.

Pirmajā grupu kārtā BK ''Ventspils'' uzvarēja visās sešās spēlēs un pārliecinoši tika tālāk. Pēc divu apļu izspēles pa divām labākajām grupu komandām un vēl četras veiksmīgākās 3.vietu ieguvējas cīņu turpina otrajā posmā, kur spēlē astoņās grupās sadalīti 32 klubi. Izslēgšanas spēlēs iekļūs pa divām labākajām komandām no katras otrās kārtas grupas.

Eiropas kausu izcīņā vīriešu komandām Latviju šosezon pārstāv tikai BK "Ventspils". FIBA Eiropas kauss ir trešais prestižākais turnīrs pēc Eirolīgas un Eiropas basketbola līgu apvienības (ULEB) rīkotās Eiropas kausa izcīņas.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA