05.04.2014. 21:57
Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas trešajā spēlē šovakar uzvaru izcīnīja "Biolars/Jelgava", kas izbraukumā piecos setos ar 3:2 (25:19, 25:21, 17:25, 22:25, 15:11) pārspēja "RTU/Robežsardzi". Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2:1 ir rīdzinieki.

Pirmajos divos sērijas mačos "RTU/Robežsardzes" volejbolisti zaudēja tikai vienu setu (3:1 un 3:0), tomēr šodien Rīgā jelgavnieki demonstrēja, ka negrasās atdot finālu tik vienkārši. Pirmos divus setus "Daugavas" sporta namā uzvarēja tieši viesi – 25:19 un 25:21, tomēr Raimonda Vildes trenētie "RTU/Robežsardzes" volejbolisti vēl centās aizķerties pie iespējas noslēgt sēriju savā laukumā.

Trešajā setā mājinieki uzvarēja ar pietiekami pārliecinošo 25:17, bet ceturtajā setā prata uzveikt viesus ar 25:22, mača un, iespējams, visas sērijas iznākumu atliekot uz piekto setu. Zelta setu krietni veiksmīgāk sāka jelgavnieki, izvirzoties vadībā ar 6:3.

Arī turpinājumā viesi spēja noturēt pārsvaru trīs punktu robežās, neļaujot "RTU/Robežsardzes" pietuvoties un beigās svinot uzvaru ar 15:11. Visā mačā 20 punktus uzvarētāju labā guva lieliski spēlējošais Ēriks Baiks, bet pa 15 punktiem jelgavnieku sastāvā pievienoja Pēteris Aukmanis un Ēriks Voroņko. Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākie bija Edgars Točs un Mārcis Jirgensons ar attiecīgi 20 un 18 punktiem.

Sērijas ceturtajā spēle notiks rīt Jelgavā. Mača sākums – plkst.17:00. Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2:1 ir "RTU/Robežsardze".

Izmantotie resursi:volley.ee