10.11.2012. 21:27

Šovakar aizvadītas trīs spēles "Schenker" volejbola līgā. Par pārsteigumu neizdevās parūpēties Daugavpils Universitātei, kas no Jelgavas tomēr aizveda tikai vienu punktu. Citā mačā "Lāse-R" piecu setu cīņā piekāpās TTU.

"Biolars/Jelgava" iepriekšējās septiņās spēlēs bija iekrājusi 13 punktus, savukārt Daugavpils Universitātei astoņos mačos bija deviņi punkti. Pirmajā setā jelgavnieki uzvarēja ar 25:23, toties abos nākamajos latgalieši atspēlējās ar identisku 25:21. Daugavpils Studenti bija izvirzījušies vadībā, tomēr panākumu izcīnīt viesiem nebija lemts.

Nākamajā setā "Biolars/Jelgava" atbildēja ar 25:18, bet izšķirošajā piektajā setā mājinieki triumfēja ļoti pārliecinoši – 15:8. Daugavpils komandai tas bija jau ceturtais zaudējums piektos setos – pirms tam ar 2:3 zaudēts arī Ozolniekiem, "Lāsei" un Tartu BIGBANK. Uzvarētāju rindās ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Edgars Baiks, bet pretējā nometnē 17 punkti Aleksandra Samuilova kontā.

Piecos setos zaudēja arī "Lāse-R", kas izbraukumā zaudēja TTU. Rīdzinieki pirmo setu zaudēja, toties abos nākamajos bija pārāki. Diemžēl ceturtais sets tika zaudēts ar septiņiem punktiem, bet piektajā setā Raimonda Vildes trenētā komanda spēja iegūt tikai desmit punktus. Latvijas kluba labā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Toms Vanags. TTU ar 26 punktiem izcēlās Deniss Sintovs.

Noslēdzošajā mačā pie trešā panākuma septiņās spēlēs tika Tartu BIGBANK, kas ar 3:0 viegli pieveica Rakveres volejbolistus. Latvijas leģionāri Viktors Koržeņevičs un Artis Caics uzvarētāju labā guva attiecīgi septiņus un četrus punktus. "Rakvere" komandai septiņās spēlēs ir tikai četri punkti.

Biolars/Jelgava – DU 3:2 (25:23, 21:25, 21:25, 25:18, 15:8)TTU - Lāse-R 3:2 (25:20, 21:25, 23:25, 25:18, 15:10)Rakvere – BIGBANK 0:3 (17:25, 15:25, 16:25)

Izmantotie resursi:volley.ee