15.05.2013. 09:24

Otrajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlē pēc kārtas otrdien laukumā izgāja latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, tomēr viņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" vienība nokļuva vienas neveiksmes attālumā no sezonas beigām.

Rietumu konferences pusfināla sērijas piektajā mačā "Warriors" ar rezultātu 91:109 (28:37, 23:17, 21:29, 19:26) piekāpās Sanantonio "Spurs" vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nokļūstot iedzinējos ar 2-3.

Biedriņš šoreiz laukumā pavadīja divas minūtes un sešas sekundes, kuru laikā metienus pa grozu neizpildīja, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Rezultatīvākais "Warriors" rindās ar 25 gūtajiem punktiem bija Harisons Bārnss, bet 20 punktus pievienoja Džerets Džeks.

Tikmēr "Spurs" vienībai ar 25 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Tonijs Pārkers.

Kopš spēles sestās minūtes "Spurs" basketbolisti mačā vairs vadību neatdeva, bet noslēdzošo izrāvienu veica ceturtās ceturtdaļas vidū, kad no 90:82 panāca 102:84 savā labā.

Kā ziņots, iepriekšējā sērijas spēle Biedriņam bija atgriešanās "play-off" cīņās pēc sešu gadu pārtraukuma, jo visos iepriekšējos šīs sezonas izslēgšanas turnīra mačos viņš bija palicis uz rezervistu soliņa.

2007.gadā 11 cīņās Biedriņš vidēji guva 6,4 punktus un izcīnīja 6,3 atlēkušās bumbas.

Sērijas sestais mačs ceturtdien risināsies "Warriors" mājvietā.