14.11.2016. 18:07

Reizē ar Dāvi Bertānu no fārmkluba Ostinas „Spurs” izsaukti arī Dežonte Marejs un Braiens Forbss, kuri uz Attīstības līgu tika nosūtīti reizē ar Bertānu. Šis izsaukums nozīmē, ka Bertāns būs tiesīgs piedalīties Sanantonio „Spurs” spēlē pret „Heat”, kuras sākums paredzēts šonakt 3:30 pēc Latvijas laika.

Bertānam līdz ar to arī nosūtīšana uz D-līgu nav likusi izlaist nevienu NBA spēli, taču deva iespēju aizvadītās nakts Attīstības līgas sezonas atklāšanas spēlē laukumā pavadīt 36 minūtes un gūt 22 punktus. Visus savus punktus Bertāns gan guva pirmajā puslaikā, kamēr otrajā puslaikā palika tukšā, taču viņš izcēlās ar veseliem sešiem precīziem tālmetieniem.

Kā jau norādīts iepriekšējos materiālos, "Spurs" nekautrējas izmantot rezervistu iespēlēšanu fārmklubā un ļoti regulāru izsaukšanu uz augšu/nosūtīšanu uz leju, līdz ar to iespējams, ka Bertānam iespēja Attīstības līgā tiks dota vēlreiz. "Spurs" nākamais mačs pēc tikšanās pret "Heat" būs parīt izbraukumā Sakramento.

Bertāns pēdējās divās NBA spēlēs „Spurs” sastāvā kopumā laukumā nepavadīja pat minūti, bet bez punktiem palicis jau ilgāku laiku – pēdējoreiz NBA spēlē Bertāns punktus guva 31. oktobra mačā tieši pret „Heat”. Toreiz „Spurs” uzvarēja ar 106:99, bet šonakt būs iespēja to paveikt vēlreiz.

„Heat”, kas ilgstošu veselības problēmu dēļ palikusi bez savas lielākās zvaigznes Krisa Boša, sezonu iesākusi ļoti pieticīgi un astoņās spēlēs guvusi tikai divas uzvaras. Drīzumā laukumā gan varētu atgriezties smagu Ahilleja cīpslas traumu sadziedējušais saspēles vadītājs Mario Čālmerss, taču šonakt tas vēl nenotiks, bet „Heat” centīsies izbraukuma mačā izvairīties no piektā zaudējuma pēc kārtas.

Jāpiemin, ka šonakt spēli aizvadīs arī Kristapa Porziņģa pārstāvētā "Knicks", uzņemot Dalasas 'Mavericks". Šīs spēles sākums 2:30.

The Spurs have recalled Davis Bertans, Bryn Forbes and Dejounte Murray from the @austin_spurs— San Antonio Spurs (@spurs) November 14, 2016