29.12.2013. 15:00
Svētdien, 29. decembrī, ACB līgā notiek trīspadsmitās kārtas spēles. Dairis Bertāns un "Bilbao Basket" izbraukumā pieveica Manresas komandu "La Bruixa d`Or".

Sākot no 17. novembra, Bilbao basketbolisti izcīnījuši sešas uzvaras astoņās spēlēs. Pieveikta Barselona (80:72), Valjadolida (81:57), Madrides “Estudiantes” (72:55), Seviļa (75:72), Vitorija (96:92) un, gada pēdējā spēlē, arī Manresa. Vienīgās neveiksmes piedzīvotas mājās pret Malagu un trešajos Ziemassvētkos izbraukumā Mursijā.

Otrās ceturtdaļas vidū pēc Bertāna tālmetiena viesi ieguva desmit punktu pārsvaru (30:20), bet pāris minūtes vēlāk Kavaļausks un Bertāns palielināja atrāvienu līdz plus divpadsmit – 36:24. Trešās ceturtdaļas sākumā mājinieki pietuvojās piecu punktu attālumā, taču Bilbao snaiperi ātri atjaunoja ar divciparu skaitli rakstāmu pārsvaru. Atlikušajā laikā katalāņi netika tuvāk par trīspadsmit punktiem (72:59).

Dairis Bertāns 22 minūtēs guva piecus punktus (2p 1/1, 3p 1/4), izcīnīja divas bumbas aizsardzībā, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, saņēma divas personiskās piezīmes, izprovocēja vienu pārkāpumu, ieguva +/- rādītāju 1 un nopelnīja lietderības koeficientu 4.

Alekss Mumbru izcēlās ar 20 punktiem, trīs piespēlēm un četrām pārķertām bumbām. Gabriels pievienoja 17 punktus, bet Pilepičs sameta 16 punktus. Mājinieku rindās Monro atzīmējās ar 20 punktiem, bet zviedrs Eriksons un jaunais dāņu talants Larsens guva attiecīgi 18 un septiņus punktus.