10.11.2016. 20:42

Strēlnieks guva savas komandas pirmos divus grozus, panākot 2:0 un 4:3, taču pēc tam pirmajā ceturtdaļā iniciatīvu ieguva mājinieki. 99 sekundes līdz ceturkšņa beigām savus pirmos punktus guva Bertāns, no tālās distances starpību palielinot līdz septiņiem punktiem (20:13), bet vēlāk Markuss Sloters no soda metienu līnijas panāca arī plus astoņi (21:13).

Otrās ceturtdaļas sākumā "Darussafaka" ieguva arī deviņu punktu pārsvaru (26:17) un ceturkšņa vidū bija vadībā ar astoņiem punktiem (34:26), bet 71 sekundi līdz puslaika beigām Nikoss Zisis no tālās distances pēc ilgāka pārtraukuma vadības grožus atguva Bambergas komandai (38:37).

Pēc pārtraukuma Turcijas klubs gan atkal sasparojās. Vils Klaibērns trešās ceturtdaļas otrajā pusē atjaunoja mājiniekiem deviņu punktu pārsvaru (55:46), bet ceturkšņa izskaņā trejaci trāpīja arī lielisku spēli aizvadošais Bertāns, kuram tas bija 15. punkts spēlē un kurš starpību palielināja līdz divciparu skaitlim (60:50).

"Brose Baskets" gan vēl nepadevās un dažādu notikumu pavērsienu netrūka. Daniels Taiss ar tālmetienu astoņarpus minūtes līdz beigām deficītu samazināja līdz diviem punktiem (58:60), Furkans Alderims četras minūtes līdz pamatlaika beigām atjaunoja plus septiņi (70:63), bet Strēlnieks ar diviem precīziem soda metieniem divas minūtes līdz beigām panāca izlīdzinājumu (70:70). Atlikušajos uzbrukumos gan Strēlnieks, gan Bertāns pa reizei netrāpīja tālmetienu, bet cīņas likteni izšķīra mājinieku aizsargs Breds Vanameikers, kurš 31 sekundi līdz galam guva uzvaru nesošo grozu (72:70).