21.12.2016. 22:06
Uzvaru divu Stambulas klubu derbijā ULEB Eirolīgas regulārā turnīra mačā trešdien viesu laukumā izcīnīja Latvijas izlases basketbolista Daira Bertāna pārstāvētā «Dariššafaka Doguš» vienība.

Deivida Blata un Ainara Bagatska vadītā «Dariššafaka Doguš» ar rezultātu 71:64 pieveica citu Stambulas komandu «Fenerbahce», gūstot septīto uzvaru 13 mačos.

27 gadus vecais Bertāns laukumā pavadīja sešas minūtes un 18 sekundes, kuru laikā grozam secen raidīja vienīgo izpildīto tālmetienu un savāca vienu atlēkušo bumbu.

Spēles pirmajā puslaikā diskvalificējošo piezīmi saņēma «Dariššafaka Doguš» spēlētājs Adriens Moermans, bet trešās ceturtdaļas sākumā otro tehnisko piezīmi nopelnīja «Fenerbahce» čehu uzbrucējs Jans Veselijs. Abi cīņu noslēdza priekšlaicīgi.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētājiem ar gūtiem 22 punktiem bija Skotijs Vilbekins, 20 punktus guva Vils Klaibērns. Savukārt Žeļko Obradoviča vadītās «Fenerbahce» rindās labākais punktu guvējs (16) bija Kosts Slouks.

Ar septiņām uzvarām 13 spēlēs turnīra tabulas kopvērtējumā «Dariššafaka Doguš» ieņem septīto vietu, kamēr «Fenerbahce» tikpat mačos piedzīvojusi piecus zaudējumus, kas komandu ierindo piektajā pozīcijā.