01.05.2015. 21:12

«Hokejistus noskaņojām nopietnai spēlei un ģērbtuvē bija jūtams, ka puiši ir labi sagatavojušies. Spēli sākām ļoti labi - man patika spēlētāju kustība un bija arī iespējas gūt vārtus, bet Kanādas vārtsargs vajadzīgajos brīžos glāba,» pēc turnīra atklāšanas spēles sacīja Beļavskis. «Taču zaudējām koncentrēšanos aizsardzībā, ko kanādiešu meistarīgie spēlētāji izmantoja.»

Pirmos piecus vārtus ielaida Ervīns Muštukovs, kuram šī bija debijas spēle pasaules čempionātā. Viņš atvairīja 9 no 14 metieniem un tika nomainīts, vārtos stājoties pieredzējušajam Edgaram Masaļskim.

Beļavskis vārtu zaudējumos vārtsargu nevaino. Sestdien paredzētajā mačā ar mājiniekiem čehiem, visticamāk, vārtus sargās Masaļskis, kā tas tika plānots jau pirms šīs spēles. 

«Otrajā trešdaļā Kanāda turpināja presingu un mēs nespējām rast pareizās metodes, risinājumus lai stātos viņiem pretī mūsu zonā. Savukārt trešajā periodā nolēmām spēlēt nedaudz citādāk. Domāju, ka mums tā izdevās krietni veiksmīgāk, nekā tas bija pirmajā un otrajā trešdaļā.»

Treneris spēlētājiem pēc otrā perioda ģērbtuvē sacījis, ka noslēdzošajās 20 minūtēs jādodas laukumā, lai tajās uzvarētu. Kaut arī komanda zaudēja vienus vārtus pēc Sidnija Krosbija realizēta soda metiena, Beļavskis ar trešdaļu vērtē apmierinoši. 

«Sapratām, ka šajā spēlē būsim otrā numura lomā. Jāsakārto spēle aizsardzībā, bet demonstrētais uzbrukumā mani iepriecināja. Pirms cīņas ar čehiem veiksim nelielas korekcijas spēlei savā zonā,» teica Beļavskis.

Viņš pieļauj Mika Indraša iesaistīšanos turnīrā jau mačā ar Čehijas valstsvienību, bet pagaidām ar uzbrucēju un komandas dakteri Jāni Kvēpu nav runājis. Indrašis atlabst no pleca saišu savainojuma. Izmaiņas sastāvā ir iespējamas, norādīja treneris. 

«Pēc spēles puišiem teicu, ka sākam gatavoties nākamajai spēlei. Neņemot vērā rezultātu, mums bija gana daudz momentu, no kā paņemt labās lietas,» pastāstīja Beļavskis. 

Latvija ar Čehiju O2 arēnā tiksies sestdien pulksten 21.15, pēc Latvijas laika. Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties