02.05.2013. 08:59
Vietu UEFA Čempionu līgas finālā trešdien pārliecinoši nodrošināja jaunā Vācijas futbola čempione Minhenes Bayern, kas nozīmē, ka sacensību izšķirošajā mačā gaidāms divu šī valsts klubu duelis.

Pusfināla atbildes spēlē Bayern izbraukumā ar 3:0 (0:0) uzvarēja Spānijas klubu Barcelona. Abu komandu pirmajā mačā pirms astoņām dienām Bayern savā laukumā izcīnīja šokējoši pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0, kas komandai divu spēļu summā ļāvis triumfēt ar 7:0.

Barcelona cīņu uzsāka ar savu līderi Lionelu Mesi uz rezervistu soliņa, bet bez savainojuma nomocītā argentīnieša ne uz brīdi pamatoti uz atspēlēšanos nepretendēja. Rezultātu otrā puslaika pašā sākumā atklāja nīderlandietis Arjēns Robens, nodemonstrējot teicamu individuālo meistarību, bet 72.minūtē bumbu neveiksmīgi savas komandas vārtos raidīja Barcelona aizsargs Žerārs Pikē. Punktu uzvarai viesi pielika 76.minūtē, kad ar galvu precīzi sita Tomass Millers.

Kā ziņots, Mesi pagājušā mēneša sākumā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā guva traumu un kopš tā laika nav spējis pilnībā izveseļoties. Arī pagājušās nedēļas nogalē notikušajā Spānijas čempionāta spēlē viņš laukumā devās vien no rezervistu soliņa, bet nākamo desmit minūšu laikā pamanījās vienus vārtus gūt pats, bet otrus izveidot, palīdzot Barcelona cīnīties neizšķirti 2:2 ar Bilbao Athletic

Finālā Minhenes komanda spēkosies ar citu Vācijas klubu Dortmundes Borussia, kas pusfinālā divu spēļu summā ar 4:3 pieveica Spānijas vienību Madrides Real

Jāizceļ, ka Bayern komanda sasniegusi trešo UEFA Čempionu līgas finālu pēdējos četros gados.