17.04.2012. 23:37
UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē otrdienas vakarā Minhenes «Bayern» savā laukumā ar 2:1 pieveica Madrides «Real» komandu.

Pirmā iespēja gūt vārtus bija «Real» franču uzbrucējam Karimam Benzemā, taču viņa sitienu atvairīja mājinieku vārtsargs Manuels Noiers. Bet 17. minūtē pēc stūra sitiena bumba atlēca pie «Bayern» pussarga Franka Riberī, kurš trieca bumbu viesu vārtos - 1:0. Turpinājumā labu soda sitienu izpildīja Krištianu Ronaldu, bet labs tālsitiens padevās Baštianam Švainštaigeram. Pirmā puslaika izskaņā iespējas izcelties bija Benzemā un Mario Gomesam, taču gan Noiers, gan Ikers Kasiljass nospēlēja pārliecinoši.

Otro puslaiku aktīvāk sāka «Real» futbolisti un mača 53. minūtē vispirms teicamu izdevību neizmantoja Ronaldu, tomēr uzbrukuma turpinājumā Mesuts Ezils panāca izlīdzinājumu - 1:1. Turpinājumā iniciatīvu pārņēma laukuma saimnieki, taču «Bayern» uzbrukuma līderis Gomess nespēja izmantot vairākas labas izdevības. Bet 90. minūtē pēc Filipa Lāma centrējuma Gomess savu iespēju tomēr izmantoja - 2:1.

Trešdienas vakarā tiks aizvadīta otra pusfināla pāra pirmā spēle, kurā Londonas «Chelsea» savā laukumā uzņems «FC Barcelona».

Pusfināla dueļu atbildes spēles notiks pēc nedēļas - 24. un 25. aprīlī - Madridē un Barselonā.

Tweet

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128