28.10.2012. 23:28
Pirmo zaudējumu Vācijas bundeslīgas futbola čempionātā šosezon svētdien piedzīvoja Minhenes «Bayern», kas savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:1) piekāpās Leverkūzenes «Bayer» komandai.

Šajā cīņā rezultāts tika atklāts 42.minūtē, kad precīzs bija «Bayer» uzbrucējs Štefans Kīslings. Mača 77.minūtē neizšķirtu panāca horvātu uzbrucējs Mario Mandžukičs, bet uzvaru viesi nodrošināja trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija Zidnejs Zams.

Līdz šim mačam «Bayern» futbolisti bija uzvarējuši astoņās bundeslīgas spēlēs pēc kārtas, kas bija jauns bundeslīgas čempionāta rekords pēc kārtas uzvarētajās cīņās sezonas ievadā.

Citās mačā «VfB Stuttgart» savā laukumā ar 2:1 (1:0) pieveica Frankfurtes «Eintracht» vienību, kurai tā bija otrā neveiksme šosezon. Uzvaras vārtus mājinieku labā 84.minūtē guva bosniešu uzbrucējs Vedads Ibiševičs.

Vēl vienā svētdienas spēlē Menhengladbahas «Borussia» viesos ar 3:2 (0:0) pārspēja komandu «Hannover 96». Mača 53.minūtē Menhengladbahas kluba futbolisti nonāca iedzinēju lomā ar 0:2, tomēr turpinājumā deviņu minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru.

Reklāma Pēc deviņām spēļu kārtām līderpozīcijas kopvērtējumā ar 24 punktiem saglabā «Bayern» komanda, bet par četriem punktiem atpaliek Gelzenkirhenes «Schalke 04». «Eintracht» un pēdējo divu gadu čempioni Dortmundes «Borussia» tikmēr ieņem attiecīgi trešo un ceturto kopvērtējuma vietu, bet «Bayer» ir piektajā pozīcijā.

Savukārt Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) vienība ar 13 punktiem pašlaik ieņem septīto vietu.