07.11.2015. 22:00
Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 12. kārtā čempione Minhenes "Bayern" ar 4:0 sakāva "Stuttgart", gūstot kārtējo uzvaru (11. panākums 12 mačos) un nostiprinot pārsvaru turnīra tabulā. Visi četri vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Tikmēr zaudējumi "Wolfsburg" un Lēverkūzenes "Bayer" kontā.

Turnīra līdere Minhenes "Bayern" uzņēma "Stuttgart" un mača likteni pilnībā izšķīra jau pirmā puslaika laikā. Vispirms 11. minūtē Duglašs Košta laukuma malā apsteidza aizsargu un ar centrējumu nogādāja bumbu Arjenam Robenam, kurš atklāja rezultātu. Tikai septiņas minūtes vēlāk izcēlās pats Košta, ar spēcīgu sitienu pēc Millera centrējuma jau panākot 2:0.

Par spīti Štutgartes vārtsarga Titoņa pūlēm, "Bayern" nebija apturams un līdz pārtraukumam izcēlās vēl divreiz. Vispirms vēl vienu Millera centrējumu noslēdza Roberts Levandovskis, gūstot savus 14. vārtus sezonā, bet pēc mirkļa savu vārtu guvumu pievienoja arī Millers – bumba pēc Komana sitiena trāpīja pa pārliktni, bet Millers bija pareizajā vietā, lai ar atkārtotu sitienu panāktu 4:0.

Ar šādu rezultātu mačs arī noslēdzās, "Bayern" bilance ir 11-1-0 un šobrīd astoņu punktu pārsvars pār Dortmundes "Borussia", kura savu maču aizvadīs tikai rīt. Šodien citā spēlē vicečempione "Wolfsburg" ar 0:2 zaudēja Maincā, tiesa, vismaz pagaidām saglabājot trešo vietu tabulā.

Zaudējums arī Lēverkūzenes "Bayer", kurai nepalīdzēja arī Havjēra Ernandesa kārtējie vārti – 1:2 pret Ķelni. Vēl divi mači noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtiem. Artjoma Rudņeva Hamburgai punkts pret "Darmstadt", 1:1.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
06.11.2015. 21:30 Hannover – Hertha BSC 1:3 (0:1) Kijotake 71'(11m) – Kalū 33' 61' 87'(11m)
07.11.2015. 16:30 Bayer Leverkusen – Köln 1:2 (1:1) Ernandess 33' – Maro 17' 72'
07.11.2015. 16:30 Bayern München – VfB Stuttgart 4:0 (4:0) Robens 11'; Košta 18'; Levandovskis 37'; Millers 40'
07.11.2015. 16:30 Borussia M'Gladbach – Ingolstadt 0:0
07.11.2015. 16:30 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt 0:0
07.11.2015. 16:30 FSV Mainz – VfL Wolfsburg 2:0 (1:0) De Blasis 31'; Mali 75'
07.11.2015. 19:30 Darmstadt – Hamburger SV 1:1 (0:1) Helers 47' – Lasoga 29'(11m)
08.11.2015. 16:30 Borussia Dortmund – Schalke
08.11.2015. 18:30 Augsburg – Werder Bremen