29.03.2014. 15:50
Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis pēdējās divas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa Rietumu konferences pusfināla sērijas spēles izlaidis traumas dēļ, apstiprinājis Ukrainas vienības Doņeckas «Donbass» galvenais treneris Andrejs Nazarovs.

• Treneris izvairās no atbildes par Bārtuļa nespēlēšanas iemesliem 2014. g. 27. marts

Bārtulis nepiedalījās sērijas piektajā spēlē trešdien un sestajā mačā piektdien, kuros abos «Donbass» piekāpās Čehijas klubam Prāgas «Lev» un sērijā līdz četrām uzvarām zaudēja ar 2-4.

«Iespējams, ka kaut kur mums pietrūka traumēto spēlētāju. Vāclavs Nedorosts guva savainojumu, tāpat arī Oļegs Piganovičs un Bārtulis. Žēl, taču tur neko nevaram padarīt,» Krievijas medijos citēts Nazarovs. «Daudzi puiši nodemonstrēja vīrišķību. Viņi nespēlēja tikai tad, kad to pavisam nevarēja.»

Pirms tam pēc sērijas piektās spēles Nazarovs atteicās izskaidrot Bārtuļa palikšanu ārpus pieteikuma.

Pašlaik 27 gadus vecais aizsargs šīs sezonas 50 regulārā čempionāta spēlēs guva divus vārtus un veica sešas rezultatīvas piespēles, vidēji laukumā pavadot 19 ar pusi minūtes, bet 11 Gagarina kausa cīņās viņa kontā vieni vārti un divas piespēles, spēlējot vidēji 22 minūtes.

Bārtulim ir līgums ar «Donbass» komandu arī uz nākamo sezonu.

Rietumu konferences finālā «Lev» komanda tiksies ar latviešu uzbrucēju Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv» vienību.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029