14.09.2016. 19:37
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta mačā trešdien izcēlās Vladivostokas «Admiral» komandas aizsargs Oskars Bārtulis, taču viņa pārstāvētā vienība piedzīvoja zaudējumu.

«Admiral» hokejisti ar rezultātu 2:4 (0:1, 0:3, 2:0) izbraukumā piekāpās Ufas «Salavat Julajev».

29 gadus vecais Bārtulis pirmo rezultativitātes punktu šosezon nopelnīja 51. minūtē, kad vairākumā «Admiral» otros vārtus guva Sergejs Barbaševs. Tobrīd rezultāts kļuva 4:2, kā arī mačs noslēdzās.

Saistītie raksti

Cīņas izskaņā Vladivostokas vienība izdarīja spiedienu uz pretinieka vārtiem, taču panākt vismaz minimālu starpību nespēja.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 4 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, lietoja vienu spēka paņēmienu.

Latvijas izlases aizsargs šosezon piedalījies četrās spēlēs, kurās nopelnījis vienu rezultativitātes punktu par piespēli.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Admiral» ar deviņās spēlēs iegūtiem 10 punktiem ieņem 11. pozīciju, kamēr «Salavat Julajev» tikpat mačos iekrātie 11 punkti dod 8. vietu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga