11.05.2012. 00:23
Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē piedzīvoja zaudējumu Čehijas izlasei, jo visu maču nenospēlēja vienā līmenī, pēc spēles atzina Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis.

Atgādinām, ka Latvijas izlase ceturtajā pasaules čempionāta spēlē ar rezultātu 1:3 piekāpās Čehijas valstsvienībai. Latvijas hokejisti pēc neatkarības atjaunošanas Čehijas valstsvienību vēl nav uzvarējusi.

"Pēdējās spēlēs mēs neesam nocīnījušies visas 60 minūtes," Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) oficiālajā majaslapā internetā citēts Bārtulis. "Šodien īpaši svarīgi bija nospēlēt visu spēli vienā līmenī."

"Mēs cīnījāmies kā komanda un mēs bloķējām daudz metienus. Šī bija fiziska spēle," viņš turpināja. "Šis bija labs mačs, kaut arī mēs zaudējām. Tagad mums jākoncentrējas uz nākamo spēli, jo tā būs ļoti svarīga."

Latvijas hokejistiem pasaules čempionāta apakšgrupu turnīrā atlikušas vēl trīs spēles. Sestdien pulksten 13:15 Latvija spēkosies ar Norvēģiju, nākam pirmdien ar Dāniju (plkst.17.15) un otrdien ar Zviedriju (plkst.21.15).

Atgādinām, ka turnīra pirmajā mačā Latvija izlase, cienījami nospēlējot vairāk nekā 30 minūtes, ar rezultātu 2:5 zaudēja spēcīgajai Krievijas valstsvienībai, pēc tam saspringtā cīņā ar 3:2 pārspēja Vāciju, bet trešajā mačā otrdien ar 5:0 pārliecinoši pieveica Itāliju.