21.11.2012. 19:53

Zaudējumu pēcspēles metienu sērijā šovakar piedzīvojusi Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas "Donbass", kas ar 3:4 piekāpās Rīgas "Dinamo" nākamajai pretiniecei Ņižņekamskas "Neftekhimik", savukārt Jāņa Sprukta Maskavas CSKA ar 0:4 atzina Jaroslavļas "Lokomotiv" pārākumu.

Informācija tiek papildināta.

Par spīti trim noraidījumiem, mača pirmajā trešdaļā inciatīva piederēja "Neftekhimik" hokejistiem. Vairākie mazākumi gan komandai nenāca par labu, jo trešdaļas otrajā pusē skaitlisko vairākumu realizēja un "Donbass" vadībā izvirzīja Jevgēņijs Dadonovs.

Otrajā periodā doņeckieši pārņēma mača iniciatīvu, taču izcils "Neftekhimik" vārtos bija Mets Deltons, neļaujot "Donbass" palielināt savu pārsvaru, arī otrajai trešdaļai noslēdzoties ar 1:0 Doņeckas labā.

Trešā perioda vidū divus vārtus ņižņekamskiešu labā guva Tomāšs Netīks, taču tad otros vārtus guva arī Dadonovs, panākot 2:2. Perioda nogalē abas komandas apmainījās ar vēl vieniem vārtiem, taču pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki bija "Neftekhimik" spēlētāji, svinot uzvaru mačā ar 4:3.

Oskars Bārtulis maču aizvadīja komandas trešajā aizsargu pārī, laukumā pavadot 21:45 minūtes. Šosezon aizvadītajās 15 spēlēs aizsargs laukumā vidēji pavadījis 18:41, atzīmējoties arī ar trim (2+1) rezultativitātes punktiem.

Izmantotie resursi:Континентальная Хоккейная Лига - KHL.RU -...