10.01.2015. 16:58
KHL regulārā čempionāta spēlē šodien trešo panākumu pēc kārtas izcīnīja Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas „Barys”, kas savā laukumā ar 4:1 pārspēja Jekaterinburgas „Avtomobilist”.

Oskars Bārtulis laukumā pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Romāns Starčenko, bet pa vienai ripai viesu vārtos iemeta Ņikita Mihailiss un Dastins Boids. "Avtomobilist" rindās vienīgos vārtus guva Ņikita Trjamkins.

Jāpiebilst, ka "Barys" hokejistiem šī bija trešā uzvara pēc kārtas, kas seko laika periodam, kurā Kazahstānas klubs izcīnīja tikai divas uzvaras 15 mačos.

Artūrs Kulda palīdzēja "Salavat Yulaev" ar 3:2 izraut uzvaru pār spēcīgo Magņitogorskas "Metallurg". 48. minūtē Ufas komanda izvirzījās vadībā 2:0, taču viesi "Metallurg" hokejisti pamatlaika pēdējās minūtēs spēja parūpēties par intrigu un guva divus vārtus, tiesa, līdz neizšķirtam arī netika, jo uzvaras vārti Denisam Bodrovam. Kulda laukumā pavadīja teju pusi no spēles (27:15 minūtes), to laikā izdarot vienu metienu pa vārtiem, bloķējot divus pretiniekus metienus.

Savukārt "Admiral", kuras treneru kolektīvā ir arī Andrejs Maticins, ar 6:3 viesos pārspēja "Yugra" vienību.

Šodien KHL čempionātā mačus aizvadīs arī Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētais Maskavas „Dynamo”, kuru vada Harijs Vītoliņš, Artūra Kuldas Ufas „Salavat Yulaev” un Georgija Pujaca Ņižņekamskas „Neftekhimik”.