25.12.2015. 20:18
Kontinentālās hokeja līgas spēlē Oskars Bārtulis un „Admiral” cieta zaudējumu viesos pret Jaroslavļas ”Lokomotiv” ar 0:3.

Oskars Bārtulis traumas dēļ decembrī nebija aizvadījis nevienu spēli, taču pēc KHL pārtraukuma atkal bija „Admiral” kapteiņa lomā un 23. decembrī palīdzēja izcīnīt uzvaru Sočos ar 4:1. Šodien pret „Lokomotiv” Bārtulis atkal bija Vladivostokas komandas pirmajā maiņā, turklāt sastāvā bija arī tikko kā no „Medvescak” iemainītais Kanādas aizsargs Džefrijs Kinreids, taču šoreiz uzvarēt neizdevās un nācās zaudēt ar rezultātu 0:3.

Bārtulis laukumā pavadīja 26:50 minūtes, kas bija otrs ilgākais spēles laiks abu komandu sastāvos. Bārtulis izdarīja divus metienus pa vārtiem, abus trešajā periodā. Šosezon šī viņam bija 36. spēle KHL, kuru laikā Latvijas aizsargs guvis 15 punktus (8+7).

„Admiral” līdz ar to pārtraukusi savu trīs uzvaru sēriju un šī ir pirmā reize kopš ceturtā decembra, kad „Admiral” ielaidusi trīs vārtus vienā spēlē. Komanda ar 71 punktu 44 spēlēs tik un tā saglabā piekto vietu Austrumu konferencē, taču šodienas spēlē palaida garām iespēju apsteigt par divām spēlēm mazāk aizvadījušo Ufas „Salavat Yulaev”.