25.10.2016. 15:15

Trīs minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām vadībā izvirzījās Habarovskas "Amur". Viesiem izdevās realizēt vairākumu – vairākām piespēlēm beidzot sekoja metiens, un no distances trāpīja aizsargs Maksims Kondratjevs, kurš panāca 1:0. Tie bija vienīgie vārti līdz beidzamajai trešdaļai.

Tās 49. sekundē Vladivostokas "Admiral" panāca izlīdzinājumu. Sāncenši neizmeta ripu ārpus aizsardzības zonas, sekoja metiens no zilās līnijas, bet pirmais pie atlēkušās ripas bija Viktors Aleksandrovs. Laukuma saimnieki trīs punktus nokārtoja 50. minūtē, kad Habarovskas "Amur" atkal pazaudēja ripu, izejot no zonas. Tas ļāva vārtu priekšā vienam palikt Vladimiram Tkačovam, kurš ar vārtsargu izrēķinājās – 2:1.

Oskars Bārtulis laukumā pavadīja 26 minūtes un 19 sekundes, kas bija ilgākais laiks uzvarētāju rindās. Parasti viņam konkurenci sastāda amerikānis Džonatons Blūms, tomēr viņš iedzīvojies savainojumā – pēcspēles metienu sērijā Blūms realizēja bullīti, bet pēc sadursmes ar vārtsargu ietriecās apmalē un savainoja roku. Bārtuļa kontā arī pieci metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni un divi bloķēti metieni.

Vladivostokas "Admiral" pārtrauca divu zaudējumu sēriju – pirms tam bija 0:1 pret Čeļabinskas "Traktor" un 2:3 pēcspēles metienos pret Ufas "Salavat Yulaev". Iepriekš komanda bija uzvarējusi sešos no septiņiem mačiem. Ar 37 punktiem "Admiral" ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, no priekšā esošā "Salavat Yulaev" atpaliekot par viena punkta tiesu.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa