11.01.2014. 18:54
Baltijas Basketbola līgas (BBL) sezona šodien turpinājās ar divām spēlēm Šauļos un Tartu. Lietuvas pilsētā vietējais "Šiauliai" ar 91:82 uzveica Kazahstānas komandu "Barsy", kas šodien spēlēja bez aizsarga Reiņa Strupoviča.

Kazahstānas vienība "Barsy" šodien piedzīvoja septīto zaudējumu 12 spēlēs, ar 82:91 piekāpjoties Šauļu basketbolistiem. Pēc trim ceturtdaļām Lietuvas kluba spēlētāji jau bija ieguvuši 18 punktu pārsvaru, bet atlikušajā laikā "Barsy" atgūt iekavēto nespēja.

Šogad "Barsy" šis bija jau ceturtais mačs, bet nevienā no spēlēm nav piedalījies Latvijas aizsargs Reinis Strupovičs. Bez latviešu basketbolista palīdzības janvārī "Barsy" ir izcīnījis divas uzvaras, tostarp graujošo 84:52 pār "Parnu" vienību.

Šauļu vienības labā pa 16 punktiem guva Rokas Giedraitis un Kristofers Kūpers, savukārt "Barsy" labā 28 punktus sameta Fredriks Zambalists. "Barsy" (5-7) ieņem otro vietu B apakšgrupā, tiesa, ir aizvadījis par trim-piecām spēlēm vairāk kā pārējās grupas komandas. "Šiaulai" (7-1) ir trešajā pozīcijā. Latviju šajā grupā pārstāv "Ventspils", kas ar sešām uzvarām astoņos mačos ir ceturtā.

"Barsy" līdz ar to BBL grupu turnīrs ir noslēdzies. BBL astotdaļfinālā iekļūs katras no trim grupām labākās piecas komandas, kā arī sekmīgākā sestās vietas ieguvēja.

Izmantotie resursi:Baltic Basketball LeagueTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties