24.09.2015. 18:22
Trešdien Lietuvas pilsētā Šauļos kārtējo pārbaudes spēli pirms tuvojošās Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonas aizvadīja ''Barons/LDz'', kas atzina vietējās ''Šiauliai'' pārākumu ar rezultātu 77:89.

Rezultātā ļoti līdzīgas bija trīs no četrām spēles ceturtdaļām, tomēr pēc pirmā puslaika jau desmit punktu pārsvaru bija iekrājuši Šauļu basketbolisti - 46:36. Atlikušajā spēlē daļā mājinieki itin droši pārsvaru arī noturējuši, sagādājot rīdziniekiem zaudējumu ar 77:89.

Rezultatīvākais ''Barons/LDz'' komandā bija latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Dārgais, kurš izcēlās ar 18 gūtiem punktiem. Klifs Solimons guva 16 punktus, Deriks Rolends izcēlās ar 11 ačiem, bet ''double-double'' pievienoja Karls Hips - desmit punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Aldaris LBL regulārās sezonas turnīrā pirmo spēli Agra Galvanovska vadītā komanda aizvadīs 29. septembrī pulksten 19:00 viesos pret ''Ventspili''.

"Šiauliai" - "Barons/LDz" 89:77 (24:21, 22:15, 24:21, 19:20) "Barons/LDz": Dārgais 18, Kolimons 16, Rolends 11, Hipss 10+11 AB, Epners 9, Nārķis 5, Mētra 4, Zonne 4.

Izmantotie resursi:Barons/LDz