10.06.2014. 20:33
ASV basketbolists Trojs Bārnīss atklājis, ka parakstījis līgumu uz divām sezonām ar BK "Ventpils". Iepriekšējā sezonā Bārnīss spēlēja "Jēkabpils" komandā.

Par noslēgto līgumu Trojs Bārnīss paziņoja sociālajā tīklā "Twitter", sakot, ka ir ļoti priecīgs par šo izdevību nākamajās divās sezonās pārstāvēt "Ventspils" komandu. "Ventspils" aizvadītajā sezonā kļuva par Latvijas čempioni, bet nākamajā sezonā izskata iespēju spēlēt Eiropas kausā.

25 gadus vecais uzbrucējs Trojs Bārnīss "Jēkabpilij" pievienojās pagājušās sezonas sākumā un 46 LBL aizvadītajās spēlēs izcēlās ar vidēji 15,3 punktiem un 6,4 atlēkušajām bumbām. Pirms tam viņš bija spēlējis arī Somijā un Turcijā, kā arī pabeidzis Maine universitāti.

Kopā ar "Jēkabpili" Bārnīss aizkļuva līdz LBL pusfinālam, kurā nācās atzīt "Ventspils" pārākumu, tiesa, ļoti sīvā cīņā un piecu maču sērijā. Cīņā par bronzu "Jēkabpils" pieveica "Jūrmalu/Fēnikss", bet nu Bārnīss pārcēlies uz fināla uzvarētāju "Ventspili".

BK "Ventspils" pārstāvji šo informāciju pagaidām nav apstiprinājuši, taču kluba valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics pirms nedēļas intervijā "Ventas Balsij" bija norādījis par šādu iespēju: "Skatīsimies spēlētājus, kas pagājušajā sezonā labi nospēlēja kādā citā Latvijas klubā, piedāvāsim viņam iespēju kāpt kādu solīti augstāk."

Izmantotie resursi:https://twitter.com/TroyBarnies7/wi...Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties