02.04.2014. 15:36

Šāds sods piešķirts par «nopietniem» noteikumu pārkāpumiem, parakstot līgumus ar zēniem, kas jaunāki par desmit gadiem.

«Disciplinārā komiteja uzskata pārkāpumus par nopietniem un nolēma piemērot klubam aizliegumu iegādāties spēlētājus gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī uz diviem pāreju periodiem,» teikts FIFA paziņojumā.

Līdz ar to «Barcelona» nevarēs iegādāties futbolistus gaidāmajā vasarā un arī nākamajā ziemas pāreju logā, kas būs janvārī.

Kā ziņots, «Barcelona» viceprezidents Havjers Fauss vēl nesen izteicās, ka vienība šovasar jaunu spēlētāju iegādei būs gatava šķirties no prāvas naudas summas.

Tika vēstīts, ka «Barcelona» jau panākusi vienošanos par Vācijas vienības Menhengladbahas «Borussia» talantīgā vārtsarga Marka Andrē ter Stēgena iegādi, kurš Spānijas klubam varētu izmaksāt aptuveni 12 miljonus eiro.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā «Barcelona» ar izcīnītiem 75 punktiem 31 spēlē atrodas otrajā vietā, par punktu atpaliekot no līdervienības Madrides «Atletico».

Spānijas čempioni arī uzsākuši UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu, kurā tiekas tieši ar «Atletico» komandu, pirmajā mačā otrdien savā laukumā nospēlējot neizšķirti 1:1.