26.04.2013. 00:15

Karaļa kausa ieguvēji, "FC Barcelona" basketbolisti, ceturtdien, 25. aprīlī, savā laukumā uzvarēja Atēnu "Panathinaikos" ar rezultātu 64:53, ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām izrādījās pārāki ar 3-2 un izcīnīja ceļazīmi uz Eirolīgas "Četru Finālu" Londonā. "Real Madrid" un Maskavas CSKA ceļazīmes nodrošināja pagājušajā nedēļā, savukārt pēdējais brauciens uz Temzas krastiem piektdien tiks izspēlēts Pirejas "Olympiacos" un Stambulas "Anadolu Efes" duelī.

Informācija tiek papildināta...

Uzvaras metienu autors otrajā un trešajā spēlē, “Panathinaikos” aizsardzības balsts Dimitris Diamantidis, pirmajās piecās minūtēs saņēma trīs piezīmes un tika nomainīts. Barselonieši to izmantoja pilnībā, pēc Navarro, Huertas un Inglesa tālmetieniem pirmās ceturtdaļas izskaņā panākot solīdu pārsvaru – 28:14. Otrās ceturtdaļas vidū tas turpināja augt (37:18), taču puslaikā starpība saruka līdz vienpadsmit punktiem – 44:33.

Pateicoties zonas aizsardzībai, “Panathinaikos” piebremzēja Barselonas uzbrukumu, taču pretējā laukuma pusē grozus guva ar grūtībām. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Diamantidis samazināja starpību līdz sešiem punktiem – 51:45. Nākamās četras minūtes “zaļie” palika tukšā, bet Navarro jau trīsdesmit trešajā minūtē ar tālmetienu guva uzvaras grozu – 54:45. Jona Mačuļa sešu punktu sērija vēl ļāva viesiem pietuvoties līdz 59:53, taču pēdējās divarpus minūtēs viņi netrāpīja ne reizi.