21.08.2015. 00:11
Šodien ar 12 spēlēm tika dots starts Čempionu hokeja līgas otrajai sezonai, kurā veiksmīgu maču aizvadījis Rūdolfs Balcers, palīdzot savai „Stavanger Oilers” vienībai izcīnīt uzvaru ar 4:1.

Norvēģijas „Stavanger” ČHL sezonu sāka pret Čehijas vienību „Ocelari Trinec” un jau pirmajā periodā izvirzījās vadībā 2:0. 38. minūtē izcelties izdevās Latvijas 18 gadus vecajam hokejistam Rūdolfam Balceram, kurš ar vārtu guvumu panāca 3:0, realizējot izgājienu divi pret vienu aizsargu. Atlikušajā spēles daļā abas komandas vēl guva pa vārtiem, taču norvēģu uzvara netika apšaubīta.

Ar 142. numuru NHL draftā izvēlētais Balcers šovakar atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Spēli aizvadīja arī Herberts Vasiļjevs un Krēfeldes „Pinguine”, taču tai vārtus gūt neizdevās un savā laukumā ar 0:2 nācās piekāpties Somijas „Karpat Oulu”. Vasiļjevam divi metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.

Neveiksmīgs vakars izvērtās Britu salu pārstāvjiem Šefīldas „Steelers” ar 1:9 piedzīvoja sakāvi pret „Frolunda”, bet skotu „Braehead Clan” nespēja neko likt pretim līmeni pārākajiem „Vaxjo Lakers”, zaudējot ar 2:10. Metienu attiecība šajā spēlē 52:12 „Lakers” labā.

Latviju šajā līgā pārstāv arī vārtsargs Ervīns Muštukovs, taču viņa „Grenoble” vienība savu pirmo maču aizvadīs rīt, 20:30 sākot spēli pret „Litvinov”.

Katrā grupā tiks aizvadīts divu apļu turnīrs, pēc kura tiks atsijāta viena sliktākā komanda, bet labākās divas turpinās cīņas 1/16 finālā. Grupu turnīrs tiks izspēlēts no 20. augusta līdz sestajam septembrim, bet izslēgšanas spēles sāksies septembra vidū un noslēgsies ar finālu devītajā februārī.

Krefeld Pinguine- Kärpät Oulu 0–2
Fribourg-Gottéron - Lukko Rauma 3–4 p.m.
Färjestad Karlstad - HC Davos 0–4
Rapaces de Gap - ZSC Lions Zurich 4–5
Grupa Komanda Komanda Komanda
1: 1. SC Bern (SUI) 2. Linköping HC (SWE) 3. IFK Helsinki (FIN).
2: 1. Tappara Tampere (FIN) 2. EV Zug (SUI) 3. Djurgården Stockholm (SWE).
3: 1. Red Bull Salzburg (AUT) 2. HV 71 Jönköping (SWE) 3. Sønderjyske Vojens (DEN).
4: 1. Skellefteå AIK (SWE) 2. Bílí Tygři Liberec (CZE) 3. HK Nitra (SVK).
5: 1. HC Davos (SUI) 2. HC Pardubice (CZE) 3. Färjestad Karlstad (SWE).
6: 1. HC Litvínov (CZE) 2. Espoo Blues (FIN) 3. Grenoble (FRA).
7: 1. Black Wings Linz (AUT) 2. Düsseldorfer EG (GER) 3. TPS Turku (FIN).
8: 1. Red Bull Munich (GER) 2. KAC Klagenfurt (AUT) 3. HC Košice (SVK).
9: 1. Adler Mannheim (GER) 2. Vítkovice Ostrava (CZE) 3. Neman Grodno (BLR).
10: 1. Kärpät Oulu (FIN) 2. Vienna Capitals (AUT) 3. Krefeld Pinguine (GER).
11: 1. Lukko Rauma (FIN) 2. Luleå Hockey (SWE) 3. Fribourg-Gottéron(SUI).
12: 1. Oceláři Třinec (CZE) 2. KalPa Kuopio (FIN) 3. Stavanger Oilers (NOR).
13: 1. Sparta Prague (CZE) 2. Genève-Servette (SUI) 3. Storhamar Hamar (NOR).
14: 1. Frölunda Gothenburg (SWE) 2. JYP Jyväskylä (FIN) 3. Sheffield Steelers (GBR).
15: 1. Växjö Lakers (SWE) 2. ERC Ingolstadt (GER) 3. Braehead Clan (GBR).
16: 1. ZSC Lions (SUI) 2. Eisbären Berlin (GER) 3. Gap Rapaces (FRA).

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128