23.06.2015. 16:45
Davids Ferers sev ierasti pieticīgo zālāja sezonu otrdien sāka Notingemas "ATP World Tour 250" turnīrā, kur sacensību pirmā numura statusā ar 2:6, 6:7(4) kapitulēja Markosam Bagdatim.

Kamēr Markoss Bagdatis uz zālāja šovasar jau bija nospēlējis trīs mačus un vienā no tiem licis Rafaelam Nadalam spēlēt trīs setus, tikmēr Davidam Fereram uz šī seguma spēļu prakses šogad vēl nebija. Un to varēja just, jo Ferers zaudēja cīņas pirmos četrus geimus. 2. sets bija līdzīgāks, taču Fereram pusotru stundu ilgajā mačā pretinieku nobreikot neizdevās ne reizi.

Bagdatis šodien pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju pret Top 10 spēlētājiem. Kiprietim pēdējā Top 10 uzvara bija 2013. gadā Roterdamā pret Rišāru Gaskē. Savukārt Fereru viņam izdevās uzveikt otro reizi (2-4). Pirmā bija 2010. gadā "Australian Open", kur Bagdatis tradicionāli izcēlies ar labiem rezultātiem.

Notingemā lietus dēļ pirmdien tika zaudēts daudz laika, kā rezultātā vairākiem tenisistiem šodien jāaizvada divi mači. Liels notikums 17 gadus vecā amerikāņa Teilora Harija Frica dzīvē. Junioru ranga līderis, kurš nesen zaudēja "French Open" finālā, ar "wild card" starpniecību tika pie iespējas nospēlēt pirmo ATP līmeņa maču. Un profesionālā ranga 761. numuram izdevās uzvarēt, ar 6:1, 6:4 pieveicot spāni Pablo Karenjo Bustu.

Notingemā ATP turnīrs atgriežas pirmo reizi kopš 2008. gada. Sacensības vairākus gadus notika Īstbornā, kur pēdējos divos gados uzvarēja Felisiano Lopess. Viņš spēlē arī šonedēļ Notingemā.