11.01.2014. 16:37
Šodien, pēc 10 dienu pauzes, atsākās Anglijas Premjerlīgas spēles. 21. kārta tika atklāta ar Londonas "Chelsea" viesošanos sīkstās "Hull City" stadionā. Pateicoties Edena Azāra un Fernando Toresa otrajā puslaikā gūtajiem vārtiem "Chelsea" izcīnīja uzvaru ar 2:0, kļūstot par pagaidu Premjerlīgas līdervienību.

"Hull City" savā stadionā aizvadītajās 10 spēlēs bija izcīnījusi piecas uzvaras un zaudējusi tikai divās cīņās, tādēļ šodien Žuzē Mourinju vadīto komandu gaidīja sarežģīta spēle. "Chelsea" galvenais treneris atkal izvēlējās laukuma vidū sūtīt Davidu Luizu, bet uzbrukumā Fernando Toresu. Spēles sākumā Stīva Brūsa vadītā komanda pielietoja ļoti augstu presingu, neļaujot pretiniekam uzsākt ērtus uzbrukumus, bet paši nepārtraukti meklēja ceļu uz Petra Čeha sargātajiem vārtiem. Abas komandas sākumā spēlēja diezgan neorganizēti, daudz kļūdījās, dēļ kā vārtsargiem darbs bija gaužām maz. 22. minūtē Čeham nācās papūlēties lai atvairītu Džeika Livermora tālsitienu, bet arī šajā situācijā viņš tikai izdarīja to, ko augsta līmeņa vārtsargam jāpaveic.

Neskatoties uz blāvi aizvadīto pirmo puslaiku, viesiem pirmajā puslaikā izdevās izveidot izcilu iespēju gūt vārtus, kad 32. minūtē pēc Edena Azāra piespēles Oskars nokļuva pilnīgi brīvs tieši pretī vārtiem. Tomēr bumbas apstrādei nācās izniekot laiku, ar ko bija pietiekami mājinieku vārtsargam Alanam Makgregoram izskriet pretī un paspēt atvairīt sitienu. Otro puslaiku "Chelsea" jau uzsāka daudz aktīvāk saprotot, ka bez nestandarta risinājumiem mājiniekus pārspēt būs sarežģīti. Tikmēr "Hull" turpināja ļoti organizēti spēlēt visās aizsardzības līnijās, kuras pārvarēt bija ļoti sarežģīti.

Tomēr arī mājinieku aizsardzība bija bezspēcīga kad 56. minūtē Azārs, pēc individuāla reida gar soda laukuma robežu, neatvairāmi trieca bumbu labajā vārtu apakšējā stūrī (0:1). Nokļuvuši zaudētājos laukuma saimnieki bija spiesti vairāk domāt par uzbrukumu, kas savukārt deva vairāk brīvības viesiem uzbrukumā. 74. minūtē pēc Viljana piespēles Oskars neizmantoja vēl vienu lielisku iespēju, kura sisto bumbu paspēja nobloķēt aizsargs. 87. minūtē viesiem izdevās izmantot vienu no pretuzbrukumiem un Toress, apspēlējis aizsargu ielauzās soda laukumā un raidīja bumbu kreisajā vārtu stūrī (0:2). Līdz ar to "Chelsea" izcīnīja uzvaru kļūstot par pagaidu turnīra līdervienību.