27.09.2015. 15:55
Svētdien Anglijas pilsētā Birmingemā Pasaules kausa izcīņā regbijā Austrālijas izlase izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, ar rezultātu 65:3 apspēlējot Urugvajas komandu, kam šis bija otrais zaudējums divos mačos.

Par "nāves grupu" nosauktajā A grupā vadībā atrodas velsieši, bet tagad uz papēžiem min arī austrālieši, kuri šodien ar sakāva Urugvaju. Jau pirmajā puslaikā austrālieši veica piecus piezemējumus un rezultāts varēja būt vēl lielāks nekā 31:3, tomēr Kveids Kūpers netrāpīja divus realizācijas sitienus.

Arī otrajā puslaikā Kūpers netrāpīja vairākus realizācijas sitienus, tomēr tieši viņš bija viens no galvenajiem savas komandas spēles veidotājiem. Austrālieši dominēja otrajā puslaikā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru, nopelnot punktu arī par to, ka mačā izdarīti vairāk par četriem piezemējumiem - 65:3.

Pateicoties šai uzvarai, Austrālija izvirzījās pēc divām spēļu kārtām A grupas vadībā. Savukārt Urugvaja, kurai, tāpat kā Fidži, ir divi zaudējumi divos mačos, noslīdēja uz pēdējo vietu tabulā.

Pasaules kauss regbijā tiek izspēlēts pēc klasiskas formulas, proti, 20 komandas tiek sadalītas četrās grupās pa piecām vienībām katrā. Tiek izspēlēts viens grupu turnīra aplis, pēc kura tiek noteiktas katras grupas divas labākās komandas, kuras kvalificējas izslēgšanas mačiem. Ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls, kā arī spēle par trešo vietu notiek viena mača ietvaros, t.i., uzvarētājs tiek tālāk, kamēr zaudētājiem turnīrs ir beidzies (izņēmums ir pusfināli, jo tur zaudētājiem ir garantēta cīņa par trešo vietu).

Piezemējumi: Makmahons (7, 69), Tomeins (9), Mams (26), Speits (31), Makkalmens (36, 61), Mičels (47, 52), Tumua (71), Kuridrani (81)Realizācijas: Kūpers (10, 32, 36, 62, 82)Soda sitieni: Berčesi (24)

V Komanda S U N Z GP:ZP B P
1. Austrālija 2 2 0 0 93:16 1 9
2. Velsa 2 2 0 0 82:34 1 9
3. Anglija 2 1 0 1 60:39 2 6
4. Fidži 2 0 0 2 24:63 0 0
5. Urugvaja 2 0 0 2 12:119 0 0