08.03.2012. 17:18
KHL Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfinālā šodien iekļuva Mitišču «Atlant» hokejisti, kas pirmās kārtas sērijas sestajā spēlē viesos ar 2:1 pārspēja Čerepovecas «Severstaļ».

Jau spēles 6. minūtē Ņikita Aleksejevs izvirzīja vadībā «Severstaļ» komandu, tomēr mača pēdējā trešdaļā viesi prata ne tikai atspēlēties, bet arī izcīnīt uzvaru. Trešā perioda 7. minūtē izlīdzinājumu panāca Branko Radivojevičs, bet piecas minūtes līdz cīņas beigām Nikolajs Žerdevs guva uzvaras vārtus «Atlant» labā.

Tādejādi Rietumu konferencē zināmas jau trīs no četrām komandām, kas turpinās cīņu par Gagarina kausu. Pirms «Atlant» komandas konferences pusfinālā bija iekļuvušas jau Maskavas «Dinamo» un Sanktpēterburgas SKA komandas.

Šovakar sesto spēli aizvadīs Rīgas «Dinamo» un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» hokejisti. Ja «Torpedo» uzvarēs, tad izcīnīs uzvaru sērijā un Gagarina kausa ceturtdaļfinālā spēkosies ar Maskavas «Dinamo», bet «Atlant» spēlēs pret SKA.

Turpretī, ja sērijā tomēr izdosies uzvarēt «rīdziniekiem», tad viņi otrajā kārtā tiksies ar SKA, bet «Atlant» spēlēs pret Maskavas «Dinamo».