20.01.2015. 12:52
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs "Atlant" ar oficiālu paziņojumu vērsies pie komandas līdzjutējiem, norādot, ka mediju izplatītā infomācija par pāriešanu uz VHL ir nepareiza un viltota

"Dārgie līdzjutēji. Pirmdien dažādos medijos parādījās ziņas, ka "Atlant" nākamajā sezonā varētu spēlēt Krievijas Augstākajā līgā (VHL), " vēstīts kluba mājaslapā. "Šīs ziņas tiek pamatotas ar avotu komandas iekšienē."

"Hokeja klubs "Atlant" oficiāli norāda, ka neviens no tā pārstāvjiem par šo tēmu ar medijiem nav runājis un attiecīgā informācija neatbilst patiesībai."

"Atlant", kuru pārstāv arī hokejists Roberts Jekimovs, bet vārtsargu treneris ir Sergejs Naumovs, savu nākamo spēli aizvadīs šovakar 20:30 pret "Medvescak" vienību. Par "Atlant" vienības finansiālajām problēmām tiek baumots jau labu laiciņu, un to dēļ nācies atvadīties no vairākiem vadošajiem hokejistiem.

Spēlēšana VHL ļautu nākamajā sezonā klubam saglabāt komandas sastāvu un turpināt darbu līdz brīdim, kad finansiālā situācija ļautu atgriezties KHL. Taču kā jau minēts, šāda iespēja oficiāli netiek izskatīta. KHL kopvērtējumā "Atlant" pagaidām ieņem 13. vietu Rietumu konferencē, tiesa, no "play-off" robežas atpaliek tikai par sešiem punktiem.

Izmantotie resursi:Опровержение — Новости ХК «Атлант»...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties