15.10.2012. 16:31

Rīgas Dinamo hokejisti Kazahstānas galvaspilsētā Astanā šobrīd tiekas ar vietējo Baris komandu Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē. Mača tiešraidi iespējams vērot Viasat Sport Baltic kanālā. Pēc spēles 1.perioda rezultāts vēl nav atklāts - 0:0.

Šodien nespēlē Arvīds Reķis, Robs Šremps un Aleksandrs Ņiživijs, kuru vietā laukumā devušies Kristaps Sotnieks, Miks Indrašis un Roberts Bukarts. Savukārt vārtus sargā Māris Jučers, kurš centīsies izcīnīt savu pirmo uzvaru pamatlaikā šosezon.

Jau pirmajās minūtēs izkāvās abu komandu policisti Raitis Ivanāns un Džons Mirastijs, kas noslēdzās ar latvieša uzvaru un piecām soda minūtēm katram. Turpinājumā divas soda minūtes Kristapam Sotniekam, bet Dinamo pirmo mazākumu spēlē izturēja godam. Trešdaļas pirmajā pusē diezgan izteikt bija mājinieku pārsvars, bet rīdzinieki pretinieku aizsardzības zonā uzturējās vien epizodiski. Perioda 13.minūtē pirmā iespēja vairākumā Dinamo hokejistiem, taču rezultātu atklāt neizdevās. Perioda izskaņā uz sodīto soliņa atpūsties devās Kaspars Daugaviņš - arī šoreiz mūsējie mazākumu izturēja. Savukārt mājinieki noraidījumu nopelnīja paši, ļaujot dinamiešiem periodu noslēgt vairākumā. Pēc spēlētām 20 minūtēm rezultāts 0:0.

KHL regulārais čempionāts.2012.gada 15.oktobris. Astana, ledus pils Kazahstan.

Astanas Baris – Rīgas Dinamo 0:0 (0:0; 0:0; 0:0)

Vārti:

Vārtsargi: Tēmu Lasila – Māris Jučers

Metieni: 10-6

Soda minūtes: 9-9

Skatītāji:

Rīgas Dinamo: Jučers; Galviņš – K.Rēdlihs, Karls – J.Rēdlihs, Sotnieks – Cibuļskis; Karsums – Džonsons – Indrašis, Žirū – Šehura – Daugaviņš,  Bukarts – Džeriņš - Meija, Ivanāns – Bičevskis - Biezais

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128