11.03.2014. 17:55
Trešo uzvaru Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfinālā otrdien svinēja Astanas Baris komanda, sērijā pret Jekaterinburgas Avtomobilist izvirzoties vadībā ar 3:0.

Baris izbraukuma spēlē bija pārāki ar 2:1, lai gan Avtomobilist jau 7.minūtē vārtus guva pirmie. Spēles gaitā Baris panāca neizšķirtu, bet 57.minūtē Konstantīns Rudenko izrāva uzvaru viesiem. Iepriekš savā laukumā astanieši bija pārāki ar 3:2 un 5:4 - abas reizes papildlaikā.

Tikmēr pie uzvarām savos laukumos tika divas komandas, kas regulārajā sezonā finišēja zemāk par saviem pretiniekiem sērijā. Novosibirskas Sibirj negaidīti ar 7:1 sagrāva Kazaņas Ak Bars. Jau līdz spēles vidum laukuma saimnieki četras reizes pārspēja Ak Bars vārtsargu Konstantīnu Baruļinu, bet pēc tam vēl trīs ripas iemeta Emīlam Garipovam. Sibirj sērijā ir vadībā ar 2:1.

Vēl Vladivostokas Admiral pārstidza Magņitogorskas Metallurg, mājās uzveicot spēcīgo pretinieku ar 4:3 papildlaikā. Mača gaitā magņitka trīs reizes atspēlēja vienas ripas deficītu, bet spēles 86.minūtē Iļja Zubovs tomēr nodrošināja laimīgu uzvaru mājiniekiem. Metallurg gan saglabā vadību sērijā ar 2:1, jo savā laukumā uzvarēja abos mačos (3:1, 5:3).

Otrdien notiks spēles vēl vienā Austrumu konferences un četrās Rietumu sērijās.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029