10.03.2015. 11:12
Londonas «Arsenal» futbolisti pirmdien ar rezultātu 2:1 izbraukumā Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas 1/4 finālā pārspēja Mančestras «United», to «Old Trafford» stadionā paveicot pirmo reizi kopš 2006. gada.

Viesus vadībā mača 25. minūtē izvirzīja Načo Monreals, bet izlīdzinājumu četras minūtes vēlāk panāca Veins Rūnijs, kuram vārtu guvumā asistēja argentīnietis Anhels di Marija.

Uzvaru Londonas vienībai nodrošināja bijušais «United» uzbrucējs Denijs Velbeks, kas 61. minūtē izmantoja pretinieka kļūdu, atspēlējot bumbu vārtsargam.

«Futbolistiem ģērbtuvē teicu, ka spēli mēs paši zaudējām un tā ir liela vilšanās,» raidsabiedrība BBC citē «United» galveno treneri Luisu van Gālu. «Otrā puslaika sākumā mums bija iespēja, bet pēc tam atdevām «Arsenal» iniciatīvu. Laukumā devāmies, lai uzvarētu. «United» gribēja iekļūt pusfinālā.»

77. minūtē «United» nokļuva mazākumā, jo sarkano kartiņu nopelnīja di Marija.

Van Gāls norādīja, ka viņš nenožēlo šķiršanos no Velbeka, kurš neietilpa trenera plānos.

«Velbeks Mančestras «United» rindās bija lielisks. Pēc spēles ģērbtuvē viņš bija kluss. Domāju, ka ir nedaudz aizvainots, jo Mančestrā pavadīja ilgu laiku,» BBC sacīja «Arsenal» aizsargs Pērs Mertezakers.

Citā ceturtdaļfināla mačā Birmingemas «Aston Villa» ar 2:0 uzvarēja Vestbromvičas «Albion».

Pusfinālā «Arsenal» pretī stāsies Bredfordas «City» un «Reading» pāra uzvarētājs, bet «Aston Villa» tiksies ar «Liverpool» un «Rovers» dueļa veiksminieku.