21.06.2015. 07:57
Argentīnas futbola izlase šonakt Dienvidamerikas čempionāta spēlē ar 1:0 pārspēja Jamaiku. Vienīgos vārtus 11. minūtē guva Gonsalo Igvains.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli Argentīnai bija divas izmaiņas sastāvā. Serhio Agvero vietā laukumā tika sūtīts Gonsalo Igvains, bet Nikolasa Otamendi – Martins Demikelis. Viena no Herardo Martino veiktajām izmaiņām izrādījās izšķiroša – tieši Igvains guva vienīgos vārtus, un Argentīna ar 1:0 pārspēja Jamaiku.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē, kad Igvains soda laukumā saņēma piespēli no Anhela di Marijas un cīņā ar diviem aizsargiem raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī. Laba iespēja Igvainam bija arī 22. minūtē, bet viņa sitiens trāpīja pa vārtu pārliktni. Pirmajā puslaikā Argentīna dominēja (82% bumbas kontrolē), vārtu gūšanas iespējas bija arī di Marijam un Lionelam Mesi, kuram tā bija 100. spēle izlases rindās, tomēr pēc pirmā puslaika rezultāts bija tikai 1:0. Otrajā puslaikā argentīnieši turpināja uzbrukt (52. minūtē di Marija trāpīja pa pārliktni), tomēr rezultāts nemainījās – Argentīnai uzvara ar 1:0.

Līdz ar šo panākumu argentīnieši nodrošināja pirmo vietu B grupā. Jamaika tikmēr ir pēdējā vietā ar trim zaudējumiem visos trīs mačos. Grupu turnīrā atlikušas tikai divas spēles C grupā – Kolumbija sacentīsies ar Peru, bet Brazīlija ar Venecuēlu.