06.11.2016. 20:22

, LSM.LV - Sports

Porziņģis ceļā uz savu sezonas rezultativitātes rekordu izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un pieļāva divas kļūdas. Porziņģis trāpīja trīs no septiņiem trīspunktu metieniem un septiņus no 11 divpunktniekiem, kā arī visus piecus soda metienus. Latvietis spēlēja 33 minūtes (33:21) un nopelnīja neitrālu +/- rādītāju. No personiskā NBA karjeras rezultativitātes rekorda Porziņģi šķīra viens punkts.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Gordons Heivords, kurš pēc pirksta lūzuma sadziedēšanas aizvadīja sezonā pirmo spēli.

Pirmajā ceturtdaļā Porziņģis un Entonijs trāpīja 10 no 12 metieniem un kopīgi iekrāja 24 punktus, palīdzot "Knicks" panākt 30:20 pārsvaru. Turklāt Porziņģa rēķinā bija 14 no "Knicks" pirmajiem 20 punktiem, tostarp trāpīti trīs trīspunktnieki. Taču izšķirošajā pēdējā ceturtdaļā pārāki bija "Jazz" basketbolisti, satriecot pretinieku aizsardzību un nodrošinot pēdējās četrās spēlēs trešo uzvaru.

Savukārt Ņujorkas komanda sezonas sešās spēlēs cieta ceturto neveiksmi, tostarp zaudēja trešo no pēdējām četrām spēlēm.

"Knicks" basketbolisti nākamo spēli aizvadīs trešdien mājās pret Bruklinas "Nets".

NBA regulārā sezona ilgs līdz 2017.gada 12.aprīlim, katram klubam aizvadot 82 spēles, bet čempioni finālsērijas noslēgumā kļūs zināmi ne vēlāk kā 18.jūnijā.