22.02.2014. 16:16

, LSM.LV - Sports

Teicami servējušais Gulbis bez sarežģījumiem uzvarēja pirmajā setā, ko noslēdza 40 minūtēs. Pasaules rangā 9.vietā ierindotais Gaskē otro setu sāka ar savu zaudētu servi, turklāt Gulbis vēl vienu punktu pretinieka servē ieguva seta vidū un brīdi vēlāk panāca jau izšķirošu 5-1 pārsvaru. Cīņa centrālajā kortā ilga tikai stundu un piecas minūtes.

Reitinga 23.vietas īpašnieks Gulbis svētdien finālā tiksies ar vācieša Jana Lenarda Strufa un francūža Žo Vilfrīda Congas cīņas uzvarētāju. Ar iekļūšanu finālā Gulbis jau nodrošināja 150 reitinga punktu, kas viņam ļaus uzlabot pozīcijas Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā.

Gulbis karjerā piekto reizi spēlēs ATP turnīra finālā, un izšķirošajā cīņā par titulu viņš vēl ne reizi nav zaudējis. Līdz šim pēdējo titulu Gulbis izcīnīja pērn septembrī Sanktpēterburgā.

Jau vēstīts, ka Gulbis turnīru Francijā sāka otrajā kārtā, kur trijos setos uzveica spāni Roberto Bautistu Agutu, bet ceturtdaļfinālā pārspēja arī mājinieku Nikolasu Maū. Turnīrā ar 620 000 eiro balvu fondu uzvarētājs nopelnīs 250 reitinga punktu.

Pērn Gulbis Marseļā zaudēja otrajā kārtā.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128