22.06.2015. 11:43
Viena no Maķedonijas basketbola lielākajām zvaigznēm Pero Antičs sacījis, ka gaidāmajā Eiropas čempionātā nespēlēs, neskatoties uz to, ka pagājušajā nedēļā tika iekļauts kandidātu sarakstā.

Pagājušajā nedēļā Maķedonijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Džikičs paziņoja 24 spēlētāju kandidātu sarakstu, kuri cīnīsies par tikšanu uz Eiropas čempionātu. Saraksts samazinājies par vienu spēlētāju, jo intervijā serbu presei Antičs paziņoja, ka nespēlēs.

"Nē, es nespēlēšu. Uzskatu, ka Eiropas čempionātā jāspēlē tiem, kuri ir to pelnījuši, kuri cīnījās par tikšanu uz to," sacīja Antičs. Pēdējo reizi Maķedonijas izlasi Antičs pārstāvēja 2013. gada Eiropas čempionātā, kad vidēji guva 13,8 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Maķedonijas izlase jau pēc apakšgrupu turnīra varēja doties mājās, bet Antičs paziņoja, ka vairāk izlasē nespēlēs.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā pagājušajā vasarā Maķedonija sešās spēlēs izcīnīja piecas uzvaras un D grupā ieņēma otru vietu, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret Beļģijas izlasi. Bojans Trajkovskis ar vidēji gūtajiem 11,3 punktiem bija rezultatīvākais, bet Ričards Hendrikss katrā spēlē vidēji guva 11,2 punktus un izcīnīja 10,7 atlēkušās bumbas.

Septembrī gaidāmajā Eiropas čempionātā Maķedonija spēlēs C grupā, kas savus mačus aizvadīs Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā. Maķedonijai pretī stāsies Horvātija, Slovēnija, Nīderlande, Grieķija un Gruzija. Četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kur pirmajā kārtā C grupai pretī stāsies D grupas komandas (Latvijas grupa).

Izmantotie resursi:Македонски СпортFIBA EuropeMona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties