04.09.2014. 15:51
Itālijas pēdējo trīs sezonu čempiones Turīnas "Juventus" jaunais galvenais treneris Masimiljāno Alegri norādījis vietējiem medijiem, ka futbolistu tirgū viņa komandas iespējas ir ierobežotas, taču iespēja, ka Arturo Vidāls starpsezonā varētu pamest klubu, nemaz netika izskatīta, lai arī to aktīvi centās panākt Mančestras "United" vienība.

"Man bija vienošanās ar kluba vadību, ka tiks iegādāti tikai tādi spēlētāji, kuri patiešām var sniegt būtisku palīdzību," sacījis Masimiljāno Alegri, kurš vasarā stājās amatā Antonio Kontes vietā.

"Transfēru perioda beigās tā arī nepiesaistījām nevienu jaunu spēlētāju, bet ne jau tāpēc, ka nevēlējāmies pastiprināt sastāvu. Neizdarījām to tāpēc, ka Eiropā ir daudz lielāki klubi, kuru budžeta iespējas ir pavisam citādas nekā "Juventus"," turpināja Alegri.

"Pietiek paskatīties, ko "Barcelona", "Real Madrid" un Mančestras "United" ir izdarījusi starpsezonā. Un neko nebūtu devis, ja mēs parakstītu līgumus ar jauniem spēlētājiem, kurus nevarētu izmantot. Taču esmu pārliecināts, ka komandā ir pietiekami spēcīgs sastāvs, lai sekmīgi nospēlētu Čempionu līgā". Tajā Turīnas klubs ir ielozēts vienā apakšgrupā ar Madrides "Atletico", grieķu "Olympiacos" un Zviedrijas "Malmo", kurš šovasar viesojās arī Latvijā.

"Juventus" starpsezonas lielākais ieguvums ir Alvaro Moratas pārcelšanās no Madrides "Real", taču medijos piesauktā interese par Radamelu Falkao, Aleksi Sančesu un Toniju Krosu palika bez "Juventus" vēlamies rezultātiem. Tiesa, sastāvā palikuši Arturo Vidāls un Pols Pogbā, par kuru došanos uz bagātāku klubu vasaras gaitā tika runāts ļoti skaļi. Alegri gan apgalvo ko citu: "Vidāls? Viņa pārdošanas iespēja nemaz netika izskatīta. Klubs jau pašā sākumā man skaidri pateica, ka Vidāls pilnīgi noteikti paliks Turīnā."

Britu mediji vēsta, ka transfēru perioda pēdējās dienās Mančestras "United" par Vidālu piedāvājusi 43 miljonus eiro, taču šis darījums, tāpat kā visi iepriekšējie, ticis noraidīts.

Izmantotie resursi:VIDEO Allegri: 'Anche il Milan in corsa...Juventus cannot compete with big guns, says...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties