23.01.2013. 17:50

Latvijas hokeja izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas Sibirj komanda trešdien piedzīvoja zaudējmu kārtējā KHL regulārā čempionāta mačā. Šoreiz novosibirskieši ar 1:3 izbraukumā atzina Ufas Salavat Julaev pārākumu. Savukārt Kazaņas Ak Bars bez Laura Dārziņa ierindā ar 5:1 pārspēja Novokuzņeckas hokejistus.

Ufā noteikumus laukumā pilnībā diktēja laukuma saimnieki, kas guva divus vārtus jau pirmajās 11 minūtēs (Ildars Isangulovs un Aleksandrs Svitovs). Rezultāts 2:0 uz tablo saglabājās līdz pat spēles pēdējām minūtēm, kad Salavat Julaev uzbrucējs Anti Pilstrēms vispirms panāca jau trīs vārtu pārsvaru, bet Sibirj līderis Jori Lehtera 58 sekundes pirms mača beigām guva komandai vismaz goda vārtus.

Kulda šoreiz darbojās otrajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 18 minūtes un 44 sekundes, bet statistikas rādītājos neatzīmējās. Sezonas 44 mačos Artūram 13 (7+6) punkti. Ar 72 punktiem 45 spēlēs Sibirj atkāpās uz 6.vietu konferencē, tomēr saglabā itin drošu deviņu punktu pārsvaru pār 9.vietas īpašniekiem Ņeftehimik. Tikmēr Salavat Julaev pakāpās par divām pozīcijām uz 5.vietu - 73 punkti 45 mačos. Šī bija pirmā reize, kad ufieši izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas Vladimira Jurzinova vadībā, kurš pie komandas stūres stājās Ziemassvētkos.

Savukārt Lauris Dārziņš netika pieteikts spēlei, kurā viņa pārstāvētā Kazaņas Ak Bars vienība ar 5:1 savā laukumā sagrāva Novokuzņeckas Metallurg. Kazaņieši ar 94 punktiem 45 spēlēs Austrumu konferencē ir otrie.